Ana sayfa

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Bize hakkında birkaç kelime
Çin SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED şirket Profili
Çin SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED şirket Profili
Çin SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED şirket Profili
Çin SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED şirket Profili
1 2 3 4

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Shenzhen Sinomatic Technology Co, Ltd, Shenzhen Çin'de bulur, bir yükseklik kurumsal Ar-Ge, üretim ve satış entegre olduğunu.

Ana ürünler tripod turnikesi, flep bariyer, salıncak bariyer, damla kol bariyer, tam yükseklik turnike ve benzeri içerir. Şirket elektronik bilet sistemi, zaman ve devam sistemi, otopark sistemi, yüz tanıma, parmak izi, palmiye baskısı ve iris gibi biyometrik sistemleri ile ürünleri de entegre ediyor.

Ürünlerimiz, hükümet organları, ordu, okullar, hastane, havaalanları, terminaller, turistik yerler, park yeri gibi erişim kontrolünün gerekli olduğu her yerde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Şu ana kadar şirket ürünleri İtalya, Almanya, İngiltere, İspanya, Rusya, Kanada, Meksika, Brezilya, BAE, Hindistan, Malezya, Singapur, Tayland, Güney Afrika, Kenya gibi 100'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir.

Kararlı fonksiyon ve mükemmel performans, Ar-Ge ürünlerinin ürünüdür. Müşterilere en uygun fiyatı sunmak, ürün tasarımı konseptidir. Hedefimiz, tüm müşterilerimiz ve ortaklarımızla bir kazan-kazan durumu ve uzun vadeli işbirliği ilişkisi kurmaktır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : sinomatic

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 1000000-3000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Shenzhen Sinomatic Technology Co, Limited, 2002 yılında kurulan Shenzhen Çin'de bulur, Ar-Ge, üretim ve satış entegre bir hightech bir kuruluştur.

Ana ürünler tripod turnikesi, flep bariyer, salıncak bariyer, damla kol bariyer, tam yükseklik turnike ve benzeri içerir. Şirket, elektronik bilet sistemi, zaman ve devam sistemi, otopark sistemi ile ürünleri de entegre etmektedir.

Firma Servisi

Shenzhen Sinomatic Technology Co, Limited her zaman araç ve yaya için erişim kontrol ürünlerinin imalatına odaklanmaktadır.

Ana ürünler Erişim kontrolü turnike, park bariyer kapısı, park kilidi, hidrolik yol engelleyici, hidrolik yol baba, lastik katili vb.

Şirket takım

Ar-Ge Ekibi

Sinomatic, 50'den fazla deneyimli profesyonel Ar-Ge ekibine sahiptir. Her sene pazara ve müşterilerin geri bildirimine göre exsit ürünlerini ve öğle yemeğini yeni ürünlerde yenileyeceğiz.

Yurtdışı pazar için Satış Ekibi:

Sinomatic'in yurtdışı pazarında 10'dan fazla personele sahip bir satış ekibi var. Çoğu müşterinin yurtdışında çalışması konusunda 3 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Artık ürünlerimiz dünyada 100'den fazla ülkeye satılıyor.

İLETİŞİM

Adres: No.59 Xinhe Yolu, Shangmugu, Pinghu, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Çin.

Fabrika adres:No.59 Xinhe Yolu, Shangmugu, Pinghu, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Çin.